KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691316
nr 1269 1316
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -81, "Januariafton, Gotland". Olja på pannå, 25x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:55:33
18/8 12:09:10
500 kr
19/8 18:46:40
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger